Dwa mecze - 6 punktów!

Nasi seniorzy w ostatnich dwóch tygodniach rozegrali dwie kolejki Wadowickiej Klasy-B Gr. I. W obu spotkaniach nasza drużyna zaprezentowała się z bardzo dobrej strony zgarniając komplet punktów.

24 kolejka - 05.06.2022 r.
Chełm Stryszów 6:0 Jubilat Izdebnik

R. Bartosz x3
R. Mikołajek
M. Łypik
R. Ogarek

Skład: D. Kwartnik (c) (P. Okręglicki), F. Stoczek (B. Worytko), R. Ogarek, M. Łypik, R. Mikołajek, R. Marcowski (M. Kluza), T. Pilch, S. Wiewióra, M. Kluza (C. Romek), R. Bartosz, P. Worytko (K. Stawowy)

_____________________________________________________________________________________________

25 kolejka - 12.06.2022 r.
Chełm Stryszów 6:0 Jastrzębianka Jastrzębia

R. Bartosz x2
R. Marcowski x2
T. Pilch [k]
R. Ogarek

Skład: D. Kwartnik (P. Okręglicki), P. Radomski (c), R. Ogarek, M. Łypik, R. Mikołajek, K. Stawowy (M. Franik), T. Pilch, S. Wiewióra (C. Romek), M. Kluza (M. Kluza), R. Bartosz, R. Marcowski

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za sportową walkę i dobre widowisko.
Kibicom obu drużyn za przybycie i wsparcie. Rywalom życzymy powodzenia w dalszej części sezonu.

Fotorelacja: Justyna Wróbel & Patrycja Leśniak