Posumowanie sezonu 2020/2021!

Sezon 2020/21 niedawno się zakończył, my śpieszymy zatem jeszcze z jego podsumowaniem, a nasi zawodnicy już przygotowują się do kolejnych rozgrywek. Ten sezon to zapewne ciężki rok dla wszystkich klubów piłkarskich, ze względu na panującą pandemię COVID-19.
Najpierw rozgrywki w rundzie jesiennej zostały przerwane przez obostrzenia, jednak po krótkiej przerwie udało się ją dograć do końca.
W rundzie wiosennej władze podjęły decyzję o zamrożeniu sportu amatorskiego, przez co liga ruszyła z sporym opóźnieniem. Władze ligi za to stwierdziły, że Ci sami amatorzy, będą rozgrywać mecze jak profesjonaliście niedziela – środa co zapewne nie było łatwe dla zawodników. Sezon udało się jednak szczęśliwie zakończyć przed końcem czerwca.

Drużyna seniorów Chełmu w tym sezonie rozegrała 24 spotkania. W całym sezonie zdobyli 33 punkty zajmując ostatecznie 8 lokatę w tabeli.
Chełm odniósł 9 zwycięstw, 9 porażek i 6 razy podzielił się punktami z rywalami. Podczas meczy wyjazdowych piłkarze przemierzyli ok. 470 km.
W sumie zawodnicy Chełmu zdobyli 48 bramek, tracąc przy tym zaledwie 4 mniej czyli 44. Królem strzelców naszej drużyny został Sebastian Wiewióra trafiając do bramki rywali 11 razy.

Podczas zakończenia sezonu nasz najlepszy strzelec otrzymał pamiątkową statuetkę oraz dyplom. Wyjątkowo w tym roku oprócz tego wyróżnienia, zarząd przygotował nagrody dla 3 zawodników, którzy zdobyli największą frekwencję na treningach. Wśród nich znaleźli się:
1. Piotr Radomski
2. Daniel Kwartnik
3. Rafał Mikołajek

Ci trzej panowie otrzymali sprzęt sportowy zakupiony z budżetu klubu o łącznej wartości 600 zł.

Trener - Tomasz Żmija nagrodził również dwóch zawodników - Maćka Kluzę oraz Karola Stawowego, za zaangażowanie i włożony trud. Obaj Panowie dojeżdżają na treningi na rowerach. Pomimo, że mieszkają na Bugaju Kalwaryiskim to bardzo rzadko opuszczają jednostki treningowe.
Trener Żmija docenił starania chłopaków i ufundował sprzęt sportowy o łącznej wartości 500zł. W imieniu zawodników i członków zarządu składamy ogromne podziękowania i jesteśmy pełni podziwu dla naszego trenera.

To nie koniec wyróżnień w tym roku. Oprócz zawodników zostały wręczone 3 podziękowania dla naszych działaczy, którzy pomagają przy organizacji meczy oraz innych wydarzeń w naszym klubie.
Statuetki otrzymali:
Daniel Szostek, Jacek Grajny oraz nasza fotografka Justyna Wróbel.

W imieniu członków zarządu dziękujemy wszystkim działaczom, zawodnikom, kibicom oraz sponsorom czyli

Gminie Stryszów – Panu Wójtowi Szymonowi Dumanowi
Firmie Galicjanka – Panu Witoldowi Kolasie
Firmie MAKS – Panu Mirosławowi Gębali
Firmie AGA Obuwie – Panu Adamowi Goduli
Firmie DURA Farby – Panu Sławomirowi Durze
Firmie TELE-MARK – Panu Mariuszowi Kleszcz
Firmie ASG INSTAL – Panu Sebastianowi Malinie
Firmie MEBELS – Panu Stanisławowi Bugielskiemu
Firmie Delikatesy u Ani – Pani Annie i Panu Michałowi Daniel
Firmie ATB Wadowice – Panu Andrzejowi Bartkowskiemu
Firmie Domeno – Panu Jerzemu i Robertowi Stawowym
Restauracja Arkadia
Firmie Doner King Kebab – Panu Michałowi Śpikowskiemu
Hurtowni Elektrycznej Neutron – Panu Stanisławowi Dzidkowi
Firmie Kebab Barbados – Panu Jarosławowi Gielas
Firmie Instaldom oddział Kalwaria Zebrzydowska - Panu Eugeniuszowi Głód
Firmie INEX – Muszyna Skarb Życia
Firmie Kastorama – Zielone Drzwi – Panu Stanisławowi Głowaczowi

Dzięki wam nasz klub mógł kolejny sezon rywalizować w rozgrywkach ligowych, dawać mieszkańcom radość i emocje oraz rozwijać umiejętności i pasję naszych zawodników.

JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI OD PONAD 70 LAT!