Runda II - Chełm vs Stanisławianka!

Seniorzy Chełmu w najbliższy weekend będą rywalizować z drużyną Stanisławianki Stanisław Dolny. Jak już informowaliśmy wcześniej nasi zawodnicy przeszli I rundę Pucharu Polski ogrywając Iskrę Kleczę. W drugiej rundzie nasz klub wylosował drużynę z Stanisławia. Będzie to zapewne emocjonujące widowisko, gdyż każda z drużyn będzie chciała wykazać się umiejętnościami przed nadchodzącymi rozgrywkami ligowymi. Warto wspomnieć, że obie drużyny zmierzą się również za kilka tygodni w ramach rozgrywek B- klasy.
Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej, a szczególnie naszej drużyny do oglądania emocjonującego widowiska, które odbędzie się już w najbliższą sobotę [31.07.2021r. ] o godz. 17:00 na stadionie w Stryszowie!

Puchar Polski
- RUNDA II -