Z Iskrą w Pucharze Polski!

Puchar Polski w piłce nożnej -  to cykliczne rozgrywki piłkarskie, organizowane co roku przez Polski Związek Piłki Nożnej (PZPN) pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dla polskich drużyn amatorskich i profesjonalnych. Zdobywca tytułu otrzymuje prawo gry w kwalifikacjach Liga Konferencji Europy UEFA(druga runda) oraz Superpucharze Polski. Najbardziej prestiżowe i masowe ze wszystkich rozgrywek pucharowych prowadzonych kiedykolwiek w Polsce – z racji liczby uczestniczących w nim drużyn – potocznie nazywane pucharem tysiąca drużyn.

Nasz klub zgłasza się do tego turnieju już kilkanaście lat. W tym w I rundzie przyjdzie nam się zmierzyć z drużyną Iskry Kleczy Dolnej. Goście to wymagający rywal, który jak donoszą plotki w tym sezonie chcą powalczyć o najwyższe cele jakim jest awans do A-klasy. Jest to dobry sprawdzian dla naszych zawodników przed zbliżającym się sezonem.
Zapraszamy wszystkich kibiców do oglądania emocjonującego widowiska, który się odbędzie już dziś o godz. 17:00 na stadionie w Stryszowie!

Puchar Polski
- RUNDA I -