Cel - Pokonać lidera!

Zapraszamy do Marcówki, gdzie nasza drużyna w niedzielę [14.04.2019r] o 16:00 zmierzy się z tamtejszą "Błyskawicą". Po ostatnim pechowym remisie nasi zawodnicy będą chcieli w końcu zdobyć komplet punktów. Gospodarze mają psychiczną przewagę patrząc na tabele, gdzie zajmują fotel lidera. Na ich korzyść przemawia również fakt, że nie przegrali w tym sezonie meczu u siebie. Chełm będzie chciał przebić mur i zdobyć twierdzę w Marcówce. Nie będzie to jednak takie łatwe, ponieważ gospodarze będą chcieli zrewanżować się za porażkę w Stryszowie. Czeka nas dobre widowisko miejmy nadzieję, że powtórzymy wyczyn z 1 rundy sezonu.

Zapraszamy!