Podziękowanie dla OSP Stryszów!

W ubiegłą sobotę [16.02.2019r.] w remisie OSP Stryszów odbyło się zebranie sprawozdawcze podsumowujące działania Stryszowskiej jednostki w roku 2018. Na tej uroczystości zgromadziło się wielu ważnych gości m.in. wójt naszej gminy- Szymon Duman, Komendant PSP Wadowice - Brygadier Paweł Kwarciak osoby z powiatu wadowickiego i radni naszej gminy. W zebraniu brał również udział strażak, a zarazem członek zarządu naszego klubu Pan Henryk Talaga. Pan Henryk przypominał, że klub w zeszłym roku obchodził 70-cio lecie swojego istnienia. W imieniu zarządu i zawodników naszego klubu miał zaszczyt wręczyć na ręce prezesa OSP Stryszów- Pana Stanisława Zabiegaja, podziękowanie za zaangażowanie i pomoc w uświetnieniu tego jubileuszu oraz za dotychczasową współpracę m.in. przy zabezpieczaniu imprez sportowych. Z nieudawanym zaskoczeniem i wzruszeniem prezes dh Stanisław Zabiegaj podziękował za pamięć, życząc dalszych sukcesów i zapewniając o dalszej przychylności strażaków do w/w organizacji.

Jeszcze raz dziękujemy Stryszowskim strażakom za pomoc. Życzymy pomyślności w nowym roku oraz liczymy na owocną współpracę w przyszłości.