Remis na początku rudny wiosennej!

23.03.2019 r. - w sobotę o 15:00 nasz zespół podjął na własnym stadionie przyjezdnych z Bystrej. Było to spotkanie, w którym nasi zawodnicy nie chcieli aby zacząć sezon od porażki. Mecz rozpoczął się punktualnie, a goście z pierwszą minutą starali się napierać na naszą obronę, co podkreślili zdobywając bramkę po błędzie Andrzeja Kurowskiego, który zbyt słabym podaniem do Kwartnika wystawił piłkę napastnikowi, a ten pewnie strzelił. Nasz bramkarz starał się jeszcze wychwycić piłkę jednak ta przeleciała mu po rękawicy. Po tej sytuacji nasi zawodnicy wykazali się charakterem i starali się przebudzić i zdobyć wyrównującego gola. Po rzucie z autu do piłki dopadł Pilch, minął zwodem obrońcę i podał do Wiewióry, a Sebastian strzałem po długim słupku pokonał bramkarza. Niestety po kilku minutach Kurowski zgłosił kontuzje, a w trakcie czekania na zmianę dostał idealną piłkę od Radka Marcowskiego, ale będąc sam na sam z bramkarzem niestety strzelił wysoko nad bramką. Przez resztę meczu Chełm miał kilka okazji strzeleckich takich jak główka Przemka Marcowskiego czy Rafała Mikołajka, ale to goście mieli więcej z gry. W końcówce meczu Daniel Kwartnik wykazał się refleksem i udowodnił, że świetnie przygotował się do drugiej części sezonu i bronił praktycznie każdy strzał rywala.

Gratulujemy naszym zawodnikom zdobytego punktu i liczymy na kolejne w następnych meczach.

Bądź na bieżąco i obserwuj nas na portalach społecznościowych klikając w ikonkę: