Chełm CUP- kolejna edycja !!!

W niedzielę szykuje się kolejna impreza na naszym Stryszowskim obiekcie sportowym, a mowa tym razem o już kolejnej Chełm CUP!

Czym jest Chełm CUP?

"Chełm CUP" jest corocznym wakacyjnym wydarzeniem organizowanym przez LKS "Chełm" Stryszów przy współpracy z Wójtem Gminy Stryszów. Pierwszy taki turniej odbył się 11 sierpnia 2013r. Pomysłodawcą tego turnieju jest były działacz naszego klubu Krzysztof Adamczyk i Prezes Mariana Wieczorek. "Chełm Cup" to turniej Juniorów Młodszych mający na celu pomóc przygotować się naszym młodym zawodnikom do sezonu oraz zmierzenia się z innymi drużynami z pobliskich miejscowości.
W turnieju biorą udział cztery drużyny w tym reprezentacja naszego klubu-LKS "Chełm" Stryszów.

W tym roku  będzie to już IV edycja tego wydarzenia. Tak jak pięć lat temu turniej był organizowany z okazji 65 lat istnienia tak samo i w tym roku jest on powiązany z JUBILEUSZEM 70-ciu lat Ludowego Klubu Sportowego "Chełm" Stryszów.

Już w niedzielę 5 SIERPNIA 2018R o godz 14:00 nasi młodsi adepci zmierzą się z takimi drużynami jak:
MKS Kalwarianka Kalwaria Zeb,
LKS Sokół Frydrychowice oraz
LKS Strzelec Budzów

Mecz otwarcia rozpocznie się o godz 14:00. Spotkania będą rozgrywane w systemie pucharowym dwa razy po 30 minut.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspierania naszych juniorów w walce o puchary!