Dziękujemy, że jesteście z nami!!!

Wczoraj odbyła się kolejna impreza związana z Jubileuszem 70-leci- CHEŁM CUP Turniej juniorów młodszych.

A dzisiaj korzystają z okazji pragniemy podziękować wszystkim sponsorom oraz organizatorom którzy nawet w najmniejszym stopniu przyczynili się do tego, aby te wszystkie wydarzenia z okazji Jubileuszu 70-lecia naszego Chełmu przebiegły tak jak zaplanowaliśmy.
W imieniu członków klubu, zawodników i kibiców chcielibyśmy przesłać ogromne podziękowania dla:

Firmy Domeno- Panów Jerzego i Roberta Stawowych

Sklepu Maxs- Panów Mirosława i Tomasza Gębala

Firmy StanMat- Pana Stanisława Matuszyk

Firmy Mebels- Pana Stanisława Bugielsiego

Hurtowni Tkanin Meblowych Atena- Pana Rafała Gonek

Firmy ŚLUSARSTWO- Pana Andrzeja Bartkowskiego

Sklepu ABC Henryk Grajnny- Pana Henryka i Pani Krystyny Grajny

Firmy SUŻYW

Firmy TELE-MARK- Pana Mariusza Kleszcza

Sklepu DELIKATESY CENTRUM STRYSZÓW

Hurtowni Farb DURA- Pana Sławomira i Pani Klaudii Dura

Składu BUDOWLANO-OPAŁOWEGO P.H.U PIOTR KLACZAK- Pana Piotra Klaczak

Firrmy AGA- Pana Adama Goduli

Firmy USŁUGOWEJ- Pana Krzysztofa Rułka

Cukierni GALICJANKA- Pana Witolda Kolasa

PIEKARNI STRYSZÓW - Pań Jadwigi i Beaty Kolasa

Firmy MASPEX WADOWICE

Dziękujemy wszystkim sponsorom za okazaną bezinteresowną pomoc, dzięki WAM  mogliśmy uczcić ten wyjątkowy Jubileusz 70-lecia naszego klubu!!!

Nie możemy również zapomnieć o osobach które w bezinteresowny sposób pomagały i poświęciły swój cenny czas na rzecz klubu i dobrej zabawy!!

Pragniemy podziękować:

Panu Krzysztofowi Adamczyk
Panu Pawłowi Żmija
Panu Pawłowi Leśniak
Panu Janowi Klaczak

Za wykonanie przepięknych tablic pamiątkowych oraz bezinteresowną pomoc dziękujemy naszemu byłemu zawodnikowi Panu Robertowi Chowańcowi!!!

Paniom z KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH W STRYSZOWIE za przygotowanie posiłku dla zawodników.

Dziękujemy naszym strażakom z Ochotniczej Staży Pożarnej w Stryszowie, którzy zadbali o spokój na stadionie podczas zaciętej rywalizację pomiędzy Chełmem Stryszów a Hutnikiem Kraków.

WSZYSTKIM DZIAŁACZOM, DARCZYŃCOM I WOLONTARIUSZOM DZIĘKUJEMY!!