NABÓR PIŁKARZY Z ROCZNIKA 2002-2005!!!

Zapraszamy wszystkich młodych adeptów piłki nożnej, którzy mają dość siedzenia całymi dniami przed komputerem i telewizorem. Lubicie grać w piłkę nożną, i chcecie zacząć swoją przygodę właśnie z tym sportem?
Zapraszamy do reprezentowania barw naszego klubu- Chełmu Stryszów. Nie liczą się umiejętności, a chęci i zaangażowanie !!!

Dla zainteresowanej młodzieży treningi rozpoczynają się już jutro tj.wtorek [17.07. 2018] o godzinie 17:00 i będą się odbywać regularnie we wtorki i czwartki o tej samej porze. Treningi prowadzi doświadczony zawodnik seniorów - Michał Stawowy. Więcej informacji u trenera -tel:733 916 938 lub lks.chelm.stryszow@gmail.com

Zapraszamy stwórzmy drużynę na miarę klubu z 70-letnią tradycją!!!