Wyłonieni zwycięzcy, nagrody wręczone- Gminne Święto Sportu 2018!!

W ubiegły weekend [07-08.07.2018] na obiektach naszego klubu odbyło się coroczne Święto Sportu Gminy Stryszów związane z przypadającym na ten rok Jubileuszem 70-ciu Lat LKS "Chełm"Stryszów.
Jak co roku było wiele atrakcji m.in. mecz oldbojów o Puchar Wójta Gminy czy też towarzyskie spotkanie pomiędzy Żonatymi, a Kawalerami.Mecz towarzyski zakończył się wynikiem 5:5, a zwycięzcą rzutów karnych zostali ŻONACI!

Nie zabrakło także różnorakich konkurencji sportowych dla każdego. Wiele osób próbowało swoich sił np. w skoku w dal, pchnięciu kulą czy jeździe na rowerze.W tej sportowej rywalizacji było wiele śmiechu i zabawy. Startowali wszyscy nie zależnie od wieku czy płci. Każdy dawał z siebie 100%co się niektórym opłaciło, ponieważ na końcu tego wyjątkowego dnia Przewodniczący Rady Gminy Stryszów-Paweł Żmija oraz Prezes LKS "Chełm" Stryszów-Marian Wieczorek wręczyli wszystkim zwycięzcą nagrody i dyplomy.

Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękowaćPrzewodniczącemuRady Gminy Stryszów-PanuPawłowi Żmijaza regularne reprezentowanie władz Urzędu Gminy Stryszów oraz za wspieranie naszego klubu. Pan Paweł jest z nami zawsze, na dobre i złe za co bardzo dziękujemy w imieniu zarządu oraz zawodników!!!

Pragniemyrównież podziękować Władzą Gminy Stryszów za ufundowanie dyplomów, nagród pucharów oraz za przekazanie środków na zorganizowanie tego jakże ważnego dnia. Dzięki wam możemy szerzyć kulturę sportową wśród mieszkańców naszej wsi.
Wimieniu zarządu klubu,uczestników, oraz wszystkich mieszkańców naszej gminy DZIĘKUJEMY!!!

Poniżej przedstawiamy zwycięzców poszczególnych konkurencji sportowych.

Dwubój lekkoatletyczny(skok w dal, pchnięcie kulą)

1. Bartosz Rafał
2. Wicher Przemysław
3. Marcowski Przemysław

Dwubój piłkarski(żonglerka, strzał do bramki)

1. Błaszak Szymon
2. Odrowąż Damian
3.Żurek Jakub

Dwubój zręcznościowy(lotka, ringo)

1. Stawowy Zuzanna
2. Wicher Anna
3.Żurek Ewelina

*sprawdzian rowerowy(slalom, jazda żółwia)

1. Odrowąż Damian
2. Stawowy Michał
3. Żurek Tomasz

Bieg przełajowy(dzieci)

1. Żurek Jakub
2. Żmija Zuzanna
3. Stawowy Kacper

Bieg przełajowy(open)
1. Odrowąż Damian
2. Błaszak Szymon
3. Pękala Konrad

Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim za udział w zabawach z zaangażowaniem i w dobrej atmosferze.