10 bramek Chełmu w meczu z Białką II!

Widzieliście mecz Polska – San Marino w wykonaniu reprezentantów naszego kraju, którzy pokonali rywali 7:1? Przy grze naszych seniorów z ubiegłej soboty [04.09.2021r] to małe piwo. Nasza drużyna rozgromiła drugi zespół Białki, aż 10:0.
Od samego początku zawodnicy Chełmu wyszli wysoko i grali szybką piłkę, narzucając swój styl gry. Taka postawa naszych zawodników dawała efekty praktycznie co akcje. Stryszowianie, aż 10 razy trafiali do bramki rywali. Wynik mógł być znacznie wyższy, jednak nie wszystkie akcje udało się zamienić na bramki.

Chełm Stryszów 10:0 Tempo Białka II
Bramki:

3x R. Bartosz
2x M. Kluza
2x M. Franik
S. Wiewióra
M. Pawłowski
P. Radomski (k)

Skład: D. Kwartnik, P. Radomski (c), M. Jaworski, R. Bartosz, R. Mikołajek, M. Pawłowski (K. Stawowy),
S. Wiewióra, M. Kluza (B. Worytko), R. Marcowski (P. Worytko), M. Franik, M. Kluza

Gratulujemy naszym zawodnikom zwycięstwa i mamy nadzieję, że już w najbliższą sobotę w Skawcach też zdobędziemy komplet punktów! Wam drodzy kibice dziękujemy za wsparcie z trybun!

Fotorelacja: Justyna Wróbel & Patrycja Leśniak