Cenne punkty w Osielcu!

Seniorzy naszego klubu w ubiegłą niedzielę [29.08.2021r.] walczyli o punkty na ciężkim terenie w Osielcu. Nasi zawodnicy od początku byli zmotywowani do zgarnięcia tam kompletu punktów. W pierwszej połowie nasi zawodnicy utrzymywali się przy piłce jednak spora cześć akcji naszego zespołu kończyła się przed polem karnym rywali. Osielec kilkukrotnie wykonał szybkie kontra ataki, jednak nie udało się im zdobyć bramki.

W drugiej połowie nasi zawodnicy w dalszym ciągu konsekwentnie realizowali plan coraz śmielej naciskając na bramkę rywali. Po jednej z takich akcji nasz rezerwowy – M. Franik,, który się pojawił na boisku w 60 min meczu zrobił indywidualną akcję skrzydłem i dograł płaską piłkę w pole karne rywali. Świetnie na tę piłkę naszedł nasz pomocnik R. Bartosz, który płaskim strzałem pokonał bramkarza rywali. Nasi zawodnicy nie zwalniali tempa starając się dołożyć kolejną bramkę. Dobrą okazję do tego miał R. Mikołajek, który oddał mocny strzał z 20 m jednak piłka trafiła w poprzeczkę. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Chełmu 1:0.

Skład: D. Kwartnik, P. Radomski (c), R. Bartosz, M. Jaworski, R. Mikołajek, M, Pawłowski (M. Franik 60'), T. Pilch, M. Kluza (T. Żmija 75'),  R. Marcowski, S. Wiewióra, M. Kluza

Gratulujemy naszym zawodnikom zwycięstwa. Dziękujemy kibicom za doping, a rywalom życzymy powodzenia w dalszej części sezonu!

Fotorelacja: Justyna Wróbel & Patrycja Leśniak

Bądź na bieżąco i obserwuj nas na portalach społecznościowych klikając w ikonkę: