Chełm bezsilny w Brodach!

W ubiegłą niedzielę [29.05.2022] nasi seniorzy rozegrali 23 kolejkę B-klasy Gr. I . Rywalem Chełmu w tym spotkaniu był Cedron Brody, który zaprezentował się o poziom lepiej od naszych chłopaków. Gospodarze już w 3 min. meczu wyszli na prowadzenie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. T. Pilch nie upilnował napastnika, który idealnie pofrunął w górę i głową skierował piłkę do siatki.
W 24 min. Cedron dorzucił kolejną bramkę. Po jednym z naszych ataków pozycyjnych Brody przejęły piłkę i wyszły z kontratakiem. Skrzydłowy gospodarzy – nasz były zawodnik Kamil Jabcoń świetnym prostopadłym podaniem obsłużył napastnika, który wyszedł sam na sam z naszym bramkarzem minął go i trafił do bramki. Do przerwy nasi zawodnicy bezradnie próbowali strzelić bramkę.
Druga połowa trochę lepiej wyglądała w wykonaniu naszych. W 66 min. dla Chełmu został odgwizdany faul w bocznej strefie boiska. Do piłki podszedł R. Marcowski, który pięknie dośrodkował na wchodzącego Mikołajka, a ten „szczupakiem” skierował piłkę do sitaki. Mamy wynik 2:1.
Kilka minut później Brody stworzyły kolejną sytuację bramkową. Jeden z zawodników minął naszych obrońców, a następnie przelobował bramkarza. Piotrek Radomski robił wszystko by piłka nie wpadła do bramki i odbił ją ręką. Za co sędzia odgwizdał rzut karny, a nasz obrońca obejrzał czerwony kartonik. Napastnik Cedronu nie dał szans naszemu bramkarzowi i trafił do bramki. Mecz zakończył się zwycięstwem Brodów 3:1.

Cedron Brody 3:1 Chełm Stryszów
R. Mikołajek

Skład: D. Kwartnik, P. Radomski (c), R. Ogarek, M. Łypik, R. Mikołajek, M. Kluza , T. Pilch, S. Wiewióra,
M. Kluza(C. Romek), R. Marcowski, P. Worytko (F. Stoczek)

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za sportową walkę i dobre widowisko. Kibicom obu drużyn za przybycie i wsparcie. Rywalom życzymy powodzenia w dalszej części sezonu.

Fotorelacja:. Justyna Wróbel & Patrycja Leśniak