DOMENO wspiera Chełm - dziękujemy!

Domeno to firma, której właściciele od wielu lat są związani z naszym Chełmem. Dlatego należą się im gorące słowa podziękowania i uznania za wsparcie jakie niosą naszemu klubowi.

Pragniemy serdecznie podziękować
właścicielom firmy
DOMENO

Panu Robertowi i Panu Jerzemu Stawowym
za ufundowanie oświetlenia do pomieszczeń gospodarczych
oraz nieustanne wspieranie drużyn naszego klubu.
Dziękujemy za życzliwość, niesioną pomoc, i dobre serce
jaką okazali Państwo dla naszego klub w roku 2021.

Pan Jerzy i Pan Robert od wielu lat wspierają nasz klub,
dzięki czemu możemy wzbijać się na wyższy poziom.

W imieniu członków klubu, zawodników i kibiców
DZIĘKUJEMY!

Domeno to firma zajmująca się produkcja i sprzedażą obuwia męskiego i damskiego od 1990 roku. Buty są wykonywane z najwyższej jakości skór naturalnych. Zachęcamy wszystkich, którzy szukają dobrze wykonanego obuwia do odwiedzenia sklepu fabrycznego marki Domeno. Mieści się ona w Galerii York w Barwałdzie Górnym 310A. Sklep jest czynny od WTORKU DO PIĄTKU od godz. 9:00-17:00 oraz w każdą SOBOTĘ od godz. 9:00 - 14:00. Zapewniamy Państwa, że znajdziecie tam obuwie najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach.
Cały asortyment jest również dostępny w sklepie on-line www.domenoshoes.com