Drodzy kibice i sympatycy klubu pełna mobilizacja!

Pokażmy siłę naszego klubu i weźmy udział w akcji krwiodawstwa oddając krew dla znajomej naszego trenera.
Stryszów to cudownie empatyczna wieś! Wystarczy hasło i wszyscy się jednoczą. Nasze myśli, działania, modlitwy dziś patrzą w jedną stronę - pomóc sąsiadom z Ukrainy.

Nie możemy zapomnieć jednak o pomocy dla lokalnych osób, które też potrzebują natychmiastowej reakcji z naszej strony! Oni są wśród nas! Taką osobą jest dziś znajoma trenera pierwszej drużyny - Kinga Kajfasz z Witanowic – powiat wadowicki. Pani Kinga jest mamą czwórki dzieci! Zachorowała na białaczkę! Dziś ona potrzebuje pomocy, jutro może potrzebować Jej każdy z nas.

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK "Strażacki Dar" przy OSP Izdebnik serdecznie zaprasza już w najbliższą niedzielę [06.03.2022r.] do włączenia się w akcję krwiodawstwa dla Kingi! Czekamy na Was w Domu Strażaka w Izdebniku w godz. 9.00 -13.00.

Potrzebna jest krew najbardziej: A Rh- i O Rh- oraz pozostałe również! Przyjdź, oddaj krew, podziel się życiem!

Pamiętajcie!
RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!