Dura Farby - dziękujemy za współpracę w 2021r.

Początkiem tego roku członkowie naszego zarządu odnowili szatnie oraz pokój sędziów w naszym klubie. Wszystko to było możliwe dzięki pomocy firmy Dura Farby – Panu Sławomirowi Dura, który jak co roku przekazał naszemu klubowi sporo artykułów malarskich na odnowienie pomieszczeń.

Pragniemy serdecznie podziękować
właścicielowi firmy
Dura Farby

Panu Sławomirowi Dura
za przekazanie materiałów malarskich
na odnowienie pomieszczeń w naszym klubie.
Dziękujemy za hojność, zaangażowanie, dobre serce
i życzliwość dla naszego klub w roku 2021.

Pan Sławomir systematycznie wspiera nasz klub
dzięki czemu nasz klub staje się coraz piękniejszy.

W imieniu członków klubu, zawodników i kibiców
DZIĘKUJEMY!

Pragniemy również zachęcić Państwa do odwiedzenia sklepu Dura Farby, który możecie Państwo znaleźć przy ul. dr. Putka 9 w Wadowicach oraz przy ul. Wadowickiej 41 w Zatorze. W hurtowni doświadczycie Państwo profesjonalnego doradztwo przy wyborze artykułów oraz miłego podejście do klienta. W sklepie możecie państwo znaleźć wszelkiego rodzaju farby, chemie budowlaną, narzędzi malarskie i budowlane, tynki i wiele innych.
Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową firmy: www.farby-wadowice.pl
lub do sklepów stacjonarnych, które są czynne:
WADOWICE – pn – pt. 6:30 – 17:00 oraz w sobotę 7:00-13:00
ZATOR - pn – pt. 7:40-17:00 oraz w sobotę 7:30-13:00.
ZAPRASZAMY!