Dwie bramki Chełmu - porażka 2:1!

Nasi administratorzy ostatnio zastrajkowali i nie opisali szczegółowo meczu z Cedronem Brody.
Niestety, ale nasi zawodnicy w ostatnim meczu [16.10.2021r.] przegrali 2:1 na własnym stadionie. Pomimo strzelenia 2 bramek to goście cieszyli się z 3 punktów. Jeden z naszych obrońców wpakował piłkę do własnej bramki. Do wyrównania doprowadził S. Wiewióra bezpośrednio z rzutu rożnego. Nasi zawodnicy w tym spotkaniu mieli gorsze i lepsze chwile. Ostatecznie jednak to Cedron doprowadził do zwycięstwa po strzale z 16m pod porzeczkę. Chełm musiał uznać wyższość rywali i oddać punkty Brodom.

Chełm Stryszów 1:2 Cedron Brody
S. Wiewióra

Skład: D. Kwartnik, P. Radomski (c), R. Bartosz, M. Jaworski, R. Mikołajek, T. Pilch, M. Franik, R. Marcowski, S. Wiewióra, M. Kluza (M. Pawłowski), P. Marcowski

Dziękujemy wszystkim kibicom liczne wsparcie w tym meczu. Brodom gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia w dalszej części sezonu.

Fotorelacja: Justyna Wróbel