IV edycja Chełm CUP za nami!!!. Stryszów zajmuje II miejsce

W zeszłą sobotę tj. 7.08.2016 rozegrana została IV edycja . Stryszowskiego "Chełm Cup", w której udział brały drużyny juniorskie ChełmuStryszów, Zaskawianki Wadowice,Cedronu Brodów orazFilkówki Barwałd Średni.

Stryszów zwyciężając w pieszym meczu 2:0 z Filkówką Barwałd Średni po trafieniach Michała Franika zapewnił sobie awans do finału.
Drugą drużyną, którą awansowała do dalszego etapu był Cedron Brody, którypokonała Zaskawiankę Wadowice 1:2.

W meczu o 3 miejsce zespół z Wadowic nie dał najmniejszych szans Filkówce, ponieważ rozgromił ich aż 5:1.

W finale,w którym zmierzył się Chełm Stryszów z Cedronem Brody było ciekawie, ponieważ mecz w regulaminowym czasie zakończył się remisem 2:2.Trafieniami dla Chełmu popisali się Paweł Worytko i Dawid Pękala.
O pierwszym miejscu zadecydował konkurs jedenastek, w którym to nasza drużyna nie popisała się skutecznością, pudłując 4 razy, natomiast zawodnicy Cedronu tylko raz. Niestety szczęście nam nie dopisało i to Brody zwyciężają, my musimy zadowolić się II miejscem.

Wyniki spotkań:

LKS Chełm Stryszów vsLKS Filkówka Barwałd Średni 2:0
LKS Cedron Brody vsLKS Zaskawianka Wadowice 2:1

*MECZ O 3 MIEJSCE:
LKS Zaskawianka Wadowice vsLKS Filkówka Barwałd Średni 5:1

*FINAŁ:
LKS Chełm Stryszów vsLKS Cedron Brody 2:2 (karne) 2:5

Wyniki turnieju:

I- LKS Cedron Brody
II- LKS Chełm Stryszów
III- LKS Zaskawianka Wadowice
IV- LKS Filkówka Barwałd Średni

Gratulujemy wszystkim zespołom i dziękujemy za zaangażowanie. Natomiast wszystkim kibicom dziękujemy za przybycie i wspieranie tych młodych zdolnych zawodników!!!.

Zdjęcia można obejrzeć na naszym profilu na Facebook'u oraz w galerii poniżej.