Kamil dziękujemy! Beno witaj w domu!

Niestety trener Akademii „Chełm” Stryszów – Kamil Korzeniowski zrezygnował z prowadzenia najmłodszych grup wiekowych w naszym klubie. Kamil prowadził zajęcia sportowe przez pół roku wkładając całe serce, zaangażowanie i ogrom pracy wykazując się przy tym dużymi profesjonalizmem.

W imieniu członków zarządu, zawodników, rodziców i całej piłkarskiej społeczności Chełmu
DZIĘKUJEMY!

Kamilowi życzymy samych sukcesów sportowych oraz szczęścia w życiu prywatnym. Mamy nadzieję, że jeszcze się kiedyś spotkamy.

Miło nam również zaprezentować nowego szkoleniowcem Akademii, którym został znany zapewne wszystkim Benedykt Florek. Benek rok temu reprezentował barwy naszego klubu w drużynie seniorów. Ostatni sezon spędził jako grający trener Żarka Stronie.

Nasz nowy trener, który doświadczenie zdobywał w tej samej akademii co Jose Mouriinho czyli w BENEFICE LIZBONA. Odbył również staż w drużynie 13-krotnego Mistrza Polski - Wiśle Kraków. Florek posiada duże doświadczenie pracy z dziećmi, prowadził również treningi w Akademii Futbolu z "Głową" oraz w Jastrzębiance Jastrzębia. W tym roku oprócz trenowania w naszej szkółce będzie również pełnił rolę szkoleniowca w drużynie Kalwarianki II.

Liczymy, że Benek wniesie do Akademii dużo doświadczenia, i pozytywnej energii, dzięki czemu nasza Akademia będzie w dalszym ciągu się rozwijać