KEBAB BARBADOS wspiera inicjatywy Chełmu w 2021r.

KEBAB BARBADOS  wspiera inicjatywy Chełmu w 2021r.

Kolejnym sponsorem naszego klubu, który bardzo się zaangażował w organizację Strefy Kibica podczas Euro 2021 jest właściciel Kebaba Barbados. Pan Jarosław wypożyczył nam na to wydarzenie sprzęt do przygotowywania posiłków dla wszystkich kibiców, służył dobrą radą i doświadczeniem.

Pragniemy serdecznie podziękować
właścicielowi firmy
KEBAB BARBADOS

Panu Jarosławowi Gielas
za pomoc w organizacji strefy kibica podczas Euro 2020
oraz przekazanie artykułów spożywczych na to wydarzenie.
Dziękujemy za dobrą radę, okazaną pomoc, zaangażowanie
i regularne wspieranie naszego klub w roku 2021.

Pan Jarosław od kilku lat wspiera inicjatywy naszego klubu
przez co możemy się rozwijać.

W imieniu członków klubu, zawodników i kibiców
DZIĘKUJEMY!

Kebab Barbados mieści się w Suchej Beskidzkiej przy ul. Adama Mickiewicza 94. Zapraszamy wszystkich Państwa do skosztowania posiłków przygotowywanych w tym miejscu. Znajdziecie tam państwo przepyszne kebaby z mięsem do wyboru – drobiowe, wołowo-branie. Jeśli ktoś nie przepada za mięsem nic się nie martwcie, ponieważ w Barbadosie serwują również smakowite sałatki, frytki, zapiekanki i wiele innych doskonałych potraw.
Pełną ofertę znajdziecie na stronie internetowej restauracji: www.kebabbarbados.pl.
Kebab Barbados jest czynny 7 DNI W TYGODNIU od godz. 10 - 21:30, w NIEDZIELĘ od godz. 12:00.
Jeśli nie masz czasu sam udać się do restauracji możesz zadzwonić na numer tel. 33 8743364 i zamówić jedzenie z dowozem.

Serdecznie polecamy wpadajcie do Barbadosa!