Koniec sezonu- czas na podsumowanie!

Sezon 2017/2018 nasi seniorzy zakończyli na 10 miejscu w tabeli i zdobyli 31 punktów w 26 meczach.
Po średnio udanej jesieni, w której zdobyliśmy zaledwie 13 punktów nadeszła wiosna, gdzie nasi zawodnicy objęli sobie za cel utrwalenie i zgranie obecnego składu co przyniosło efekty w postaci 18 punktów.
Nasz zespół na mecze wyjazdowe pokonał 471 kilometrów. Łącznie cała drużyna strzeliła 47 bramek, ale straciła 57. Królem strzelców Chełmu Stryszów został Stanisław Łach strzelając 12 goli, a 11 z nich ustrzelił na wiosnę. Przemek Marcowski z dorobkiem 11 goli w sezonie został naszym snajperem numer 2.
Starszy z braci Marcowskich może pochwalić się, także pierwszym miejscem w ilości żółtych kartek, których obejrzał aż 6. Patrząc przez pryzmat zakończenia sezonu 5-cioma meczami bez porażki możemy z optymizmem spoglądać w przyszłość, która nadejdzie już niebawem w nowym sezonie.

Gratulujemy seniorom!! I życzymy powodzenia w przyszłym sezonie!!!

Nasz juniorski zespół w sobotnie popołudnie rozegrał swój ostatni mecz w tym sezonie. Jak poszło naszym zawodnikom w obecnych rozgrywkach? Zerknijcie sami!
Nasz zespół rozegrał 16 meczy z których 7 razy wychodził zwycięsko, 3 razy remisował i 6 razy przegrywał!
Drużyna zdobyła w tym sezonie 46 bramek a straciła 44!
       Królem strzelców w naszym zespole został Paweł Worytko z dorobkiem 20 bramek.
       Drugie miejsce zajmuje Jakub Zawiła z dorobkiem 9 bramek
       Na trzecim miejscu uplasował się Dawid Pękala z 6 trafieniami.
Największą ilością żółtych kartek może się pochwalić także Paweł Worytko który był notowany w "notesiku" sędziego 4 razy!
Jedyną czerwoną kartką w tym sezonie został ukarany Kamil Kosmyra!

Wraz z końcem sezonu 2017/18 wiek juniora ukończył:
Jakub Zawiła
Jakub Talaga
Kamil Kosmyra
Paweł Stawowy
Paweł Leśniak
Łukasz Kwartnik
Dawid Partyka

i zostaną oni przesunieci do treningów z pierwszą drużyną. Dziękujemy im za ambicje zostawioną w juniorach!!
 Warto również dodać że nasz juniorski zespół pokonał 284 km aby rozegrać wyjazdowe spotkania
.

Gratulujemy naszym młodym zawodnikom solidnego sezonu i liczymy na jeszcze lepsze wyniki w następnym sezonie.

DZIĘKUJEMY TAKŻE WAM DRODZY KIBICE ŻE ZAWSZE WSPIERALIŚCIE NAS NAWET W NAJDALSZYCH WYJAZDACH DZIĘKUJEMY!!!!