Nowy sprzęt dla Chełmu z Rządowego Programu Klub!

Miło nam poinformować, że nasz klub otrzymał dofinansowanie w kwocie 10 000 zł w ramach Rządowego Programu Klub 2022. Kwota ta została rozdysponowana zgodnie z warunkami programu na: prowadzenie zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży oraz na zakup nowego sprzętu sportowego, który właśnie do nas dotarł. Zostały zakupione akcesoria o łącznej kwocie 4555, 00 zł. Pozwolą one na poprawę warunków treningowych oraz upowszechnienie aktywności fizycznej na terenie naszej Gminy.
Nasz klub wzbogacił się o:

• Drabinka koordynacyjna – 2 szt.
  • Płotki koordynacyjne – 45 szt.
  • Koła koordynacyjne – 1 kpl.
  • Torba na piłki – 2 szt.
  • Pas do treningu 1 na 1 – 4 szt.
  • Siatki na bramki – 1 kpl. (2 szt.)
  • Zestaw grzybków treningowych – 2 kpl
  • Bramki przenośne 3x2 – 2 szt.
  • Tablica taktyczna – 1 szt.
  • Apteczka – 1 szt.

Cały asortyment został zakupiony w BRANDSPORT.PL, który mieści się w Krakowie na os. Stalowym 13.
W imieniu klubu dziękujemy za miłą obsługę i profesjonalne doradztwo przy wyborze sprzętu najwyżej klasy.
Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia sklepu. Znajdziecie tam Państwo wszelkiego rodzaju akcesoria piłkarskie najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.