Pierwszy turniej żaków w Stryszowie za nami!

Miło się nam pochwalić, że w naszym klubie istnieje spora drużyna żaków. Od ponad roku prowadzone są zajęcia dla najmłodszych dzieci. W tym roku do rozgrywek turniejowych została zgłoszona drużyna żaków – rocznik 2013/14. Trzy tygodnie temu [08.04.2022r.] rozegrali oni swój pierwszy oficjalny turniej, który był organizowany na naszym stadionie pod patronatem OZPN Wadowice.
Nasi chłopcy rywalizowali z rówieśnikami z Czarni Koziniec, Błyskawica Marcówka, Tarnawianka Tarnaw Dolna. Przez dwie godziny można było zaobserwować sporo zaangażowani, walki i dobrej zabawy wśród wszystkich dzieci. Zespół rozegrał y po 3 spotkania w systemie "każdy z każdym". Najlepiej podczas tego turnieju spisywała się drużyna Kozińca. Na koniec turnieju, dzięki wsparciu naszych sponsorów, działacze klubu mogli przygotować poczęstunek w postaci: frytek, batonów i napojów dla każdego zawodnika. Oprócz tego nasi darczyńcy ufundowali pamiątkowe medale.

Dziękujemy wszystkim drużyną, rodzicom za przybycie i dobrą zabawę. Ogromne słowa uznania i podziękowania kierujemy również do wszystkich działaczy klubu którzy pomogli podczas organizacji turnieju, ale przede wszystkim dziękujemy naszym sponsorom, którzy wsparli nas finansowo i materialnie.
Dziękujemy!

Fotorelacja: Justyna Wróbel