Podział punktów z liderem!

W ubiegłą sobotę [26.03.2022r.] na inaugurację rundy wiosennej, Chełm Stryszów zremisował bezbramkowo z obecnym liderem - Dębem Sidzina. Obie drużyny miały sporo sytuacji. Naszej drużynie brakowało szczęścia w wykończeniu sytuacji. Strzały gości natomiast perfekcyjnie zatrzymał nasz bramkarz - Kwartnik.
Pierwsza połowa w wykonanych seniorów to solidna gra w obronie i wyczekiwanie na kontratak. Po jednym z takich kontrataków szanse do zdobycia bramki miał Maciej Kluza, który niezbyt dobrze przyłożył nogę do piłki i przeniósł piłkę nad bramką.
Druga połowa to już większe panowanie Chełmu z przebłyskami gości, lecz nawet sam na sam z napastnikiem Kabi bronił wydawałoby się bez żadnych nerwów. Finalnie obie drużyny musiały się zadowolić z wyniku końcowego 0:0.

Chełm Stryszów 0:0 Dąb Sidzina

Dziękujemy zawodnikom za kulturalną walkę i sporo emocji, a naszym kibicom za obecność na trybunach.

Fotorelacja:. Justyna Wróbel & Patrycja Leśniak

Bądź na bieżąco i obserwuj nas na portalach społecznościowych klikając w ikonkę: