Pogrom w Białce!

W ubiegłą sobotę [16.04.2022r.] w Białce nasza drużyna mierzyła się z ostatnią drużyną naszej ligi i wysoko zwyciężyła. Początkowo gra obu drużyn była w miarę wyrównana w środku pola lecz z biegiem minut Chełm rozkręcał się coraz bardziej. Efekt można było zobaczyć w postaci pierwszej bramki, którą strzelił Radek Marcowski. Niedługo później Wiewióra dośrodkował mocną piłkę w pole karne. Radek przyjął piłkę, minął jednym zwodem obrońcę Tempa i uderzył mocno pod poprzeczkę. Prowadzimy 0:2. Bramkę do szatni, nasi rywale strzelili sobie sami przez błąd obrońcy i brak komunikacji z bramkarzem, który chciał złapać piłkę w polu karnym jednak ubiegł go jego kolega, który odbił piłę wprost do własnej bramki.

Na drugą połowę trener Madejski wprowadził dwie zmiany, Bartek Worytko zastąpił na boku obrony Tomka Studnickiego, a Przemek Marcowski wszedł za Filipa Stoczka. Druga połowa zaczęła się podobnie jak pierwsza i taka szarpana gra trwała do czasu kolejnego gola, którego znów ustrzelił R. Marcowski kompletując hattrick'a i otwierając wór z bramkami. Kolejne gole po kilku składnych akcjach strzelali Mikołajek oraz P.Marcowskich po 2 trafienia i jedną bramkę dołożył Wiewióra. Finalnie Chełm odniósł wysokie zwycięstwo 9:0. Co w dwu meczu dało wynik aż 19:0. Nasi zawodnicy już teraz skupiają się na kolejnym spotkaniu w którym zagrają przeciwko Spartakowi Skawce na własnym stadionie.

Gratulujemy naszym zawodnikom i trzymamy kciuki w kolejnych meczach. Drużynie przeciwnej dziękujemy za dobry mecz i walkę do samego końca i życzymy powodzenia w dalszej części sezonu.
Wam drodzy kibice dziękujemy jak zwykle za obecność na trybunach.

Tempo Białka II 0:9 Chełm Stryszów