Porażka z wiceliderem!

W ubiegłą niedzielę [24.04.2022r] rozegrali 18 – kolejkę Wadowickiej Klasy-B Gr.I Rywalem Chełmu była drużyna ze Skawiec. Mecz był pełen zaangażowania, walki i przepychanek. W niektórych fragmentach spotkania aż za dużo. Ostatecznie to goście schodzili z boiska jako zwycięzcy, pomimo tego, że nasza drużyna miała wiele okazji do zdobycia bramek.

Chełm Stryszów 0:2 Spartak Skawce

Skład: D. Kwartnik, P. Radomski (c), M. Łypik , R. Bartosz, R. Mikołajek (R. Ogarek), M. Kluza (M. Pawłowski ), T. Pilch , S. Wiewióra (M. Kluza), R. Marcowski, P. Marcowski (P. Worytko), M. Mirocha

Dziękujemy za sportową walkę obu drużyną i życzymy powodzenia w dalszej części sezonu. Wszystkim kibicom dziękujemy za przybycie i wsparcie z trybun.

Fotorelacja.: Justyna Wróbel & Patrycja Leśniak