Raport sparingowy!

W ubiegłą niedzielę [13.02.2022r.] późnym wieczorem o godz. 20:00 nasi seniorzy rozegrali sparing z A-klasową drużyną - Garbarz Zembrzyce. Nasi zawodnicy dobrze się spisali w tym spotkaniu. W pierwszej połowie kontrolowali tempo gry i utrzymywali się przy piłce co dało im dwubramkowe prowadzenie. Druga połowa należała do Garbarza, i to on dyktował warunki gry. Mecz ostatecznie zakończył się remisem.

Garbarz Zembrzyce 3:3 Chełm Stryszów

R. Mikołajek
P. Marcowski
R. Bartosz

Dziękujemy za dobry sparing, i dobrą lekcje drużynie z Zembrzyc. Słowa podziękowań należą się również naszym kibicom, którzy pomimo później pory wspierali nas z trybun.

Pamiętajcie, że dziś [19.02.2022] o godz. 11:00 w Woźnikach kolejne sprawdzian naszych seniorów. Zapraszamy wszystkich do kibicowania!

Chełm Stryszów vs Strzelec Budzów
Sobota - 19.02.02.2022