Remis Chełmu w ostatnim meczu sezonu!

Wczoraj o 17:00 nasza drużyna zagrała ostatni już mecz w sezonie 2017/18, w którym mierzyła się z dotychczasowym liderem Żurawem Krzeszów. Goście awans mieli już zapewniony przed tym meczem, ale oni przyjechali do Stryszowa po zwycięstwo i dzięki temu zajęcie 1 miejsca w tabeli co wydawałoby się niezbyt ciężkim zadaniem. Mecz jak wielu kibiców stwierdziło po meczu stał na bardzo wysokim poziomie przekraczającym standardy "B" klasy. Pierwsza połowa opierała się na walce w środku pola i kilku prób strzelenia bramki jednej i drugiej drużyny, ale Daniel Kwartnik mimo kilku bardzo groźnych sytuacji stawał na wysokości zadania. Druga połowa to było dopełnienie całego spotkania, były bramki, kartki, sytuacje i wielkie emocje. Po kilku składnych akcjach mogliśmy już we wczesnej fazie spotkania objąć prowadzenie, ale Rafał Bartosz i Przemek Marcowski w swoich pewnych sytuacjach nie potrafili pokonać bramkarza przyjezdnych. Około 80 minuty chyba najbardziej wyróżniający się zawodnik Krzeszowa z numerem 19 oddał mocny mierzony strzał lewą nogą z okolic 27 metra, a piłka po rękawicy Kwartnika wpadła do siatki. Można było wtedy pomyśleć, że jest za mało czasu do wyrównania wyniku meczu, ale nie dla naszego Chełmu. 4 minuty później Przemek Marcowski ładnie uwolnił Łacha prostopadłym podaniem, a ten zobaczył po przeciwnej stronie dobrze wbiegającego Radka Marcowskiego i zagrał do niego piłkę, a ten pewnie dołożył stopę i wyrównał wynik spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 1:1 I był to dla nas 5 z rzędu mecz bez porażki.

Korzystając z okazji chcielibyśmy pogratulować naszym rywalom ze Skawicy i Krzeszowa zajęcia kolejno pierwszego i drugiego miejsca w tabeli. Powodzenia w "A" klasie!
W imieniu całego klubu chcielibyśmy podziękować wszystkim zawodnikom za cały sezon starań i emocji oraz naszym wspaniałym kibicom, których nie brakło na żadnym nawet wyjazdowym meczu! Dziękujemy!

Bądź na bieżąco i obserwuj nas na portalach społecznościowych klikając w ikonkę: