Słaby początek – remis w Lanckoronie!

W ubiegłą sobotę [14.05.2022r.] nasi seniorzy jak co tydzień rozegrali spotkanie ligowe w ramach Wadowickiej klasy-B Gr.I. Mecz odbył się w Lanckoronie. Nasi seniorzy od pierwszych minut źle weszli w to spotkanie, ponieważ już w 2 minucie jeden z naszych obrońców stracił piłkę w bocznej strefie boiska, a następnie sfaulował zawodnika gospodarzy. Jeden z  graczy Lanckorony dośrodkował piłkę z rzutu wolnego w pole karne. Nasi obrońcy zostawili napastników kompletnie bez krycia, a Ci to wykorzystali - 1:0. Na wyrównanie nie trzeba było długo czekać ponieważ w 15 min. R. Bartosz wyprzedził obrońców i pokonał bramkarza rywali. Nasza drużyna w pierwszej połowie miała jeszcze kilka dogodnych okazji do strzelenia bramki jednak nasi napastnicy ich nie wykorzystali. Zryw za to nie próżnował i w 44 minucie jeden z ich zawodników wyszedł sam na sam z naszym bramkarze i płaskim strzałem trafił do bramki.
W drugiej połowie nasi zawodnicy starali się wyrównać próbując przełamać linię obrony. W 69 min jeden z naszych środkowych pomocników oddał strzał zza pola karnego. Bramkarz gospodarzy wypluł piłkę wprost przed siebie, a R. Bartosz to wykorzystał trafiając do bramki. 2:2. W 77 min. jeden z zawodników Lanckorony otrzymał żółty kartonik za faul, a kilka minut później za złapanie piłki rękoma. Lanckorona przez 10 minut grała w osłabieniu. Nie wpłynęło to jednak na zmianę wyniku i obie drużyny podzieliły się punktami.

Zryw Lanckorona 2:2 Chełm Stryszów
R. Bartosz

Skład: D. Kwartnik, P. Radomski (c), R. Ogarek, M. Łypik, R. Mikołajek, M. Kluza, S. Wiewióra, T. Pilch, M. Kluza (C. Romek), P. Worytko, R. Bartosz

Fotorelacja: Justyna Wróbel & Patrycja Leśniak

Dziękujemy drużynie przeciwnej za sportową rywalizację i życzymy powodzenia w dalszej części sezonu. Naszym niezawodnym kibicom jak zwykle dziękujemy za wsparcie z trybun!