Tracimy punkty- Skawica nadal bez porażki !!!

W sobotę w Skawicy nasz zespół uległ liderowi tabeli 2:0, ale był to bardzo wyrównany mecz, w którym mogliśmy nawet zdobyć 3 punkty. Gospodarze pierwszą bramkę strzelili z głowy po dośrodkowaniu w pole karne i  błędach naszych zawodników, drugiego zaś gola napastnik Skawicy uderzył nie do obrony dla Daniela Kwartnika, który popisał się w tym meczu kilkoma dobrymi interwencjami. Swoje
My również mieliśmy swoje sytuacje mogliśmy zamienić je na bramki, lecz przy strzałach Stanisława Łacha czy Przemka Marcowskiego bramkarz rywali był dobrze ustawiony i interweniował bezbłędnie.

Teraz naszym celem są derby gminy Stryszów, do których będziemy musieli się ciężko przygotować, gdyż na pewno nie będzie to łatwy mecz.