Turniej Orlików w Tarnawie!

W tym sezonie do turniejów piłkarskich pod Patronatem PZPN została zgłoszona m.in. drużyna Orlików. Są to chłopcy z rocznika 2012/13. Pierwszy turniej naszej grupy (X) obył się w Tarnawie Dolnej w dniu 10.09.2022r. Nasze orliki rywalizowały z drużynami:

• Taranawianka Tarnaw Dolna
  • Czarni Koziniec
  • Garbarz Zembrzyce.

Mecze były rozgrywane na dwóch boiskach. Każde spotkanie trwało po 25 min w systemie każdy z każdym. Mecze stały na wysokim poziomie, a chłopcy zacięcie walczyli o zdobycie bramek. Nasi młodzi zawodnicy świetnie się zaprezentowali, konstruując ładne akcje i trafiając wiele razy do bramek rywali. Nasz bramkarz również miał sporo pracy, ponieważ inne drużyny próbowały go zaskoczyć mocnymi strzałami.
Cały turniej odbył się w świetnej atmosferze. Wszystkie dzieciaki były zadowolone, a po zakończonym turnieju gospodarze wręczyli wszystkim drużynom pamiątkowe statuetki oraz piłki, a zawodnicy otrzymali trochę słodkości.

Dziękujemy raz jeszcze działaczom Tarnawianki za świetną organizację tego turnieju i poczęstunek.