Chełm odmieniony w drugiej połowie!

W sobotę [17.09.2022r] Chełm w roli gospodarza mierzył się z drugą drużyna Tempo Białki w ramach rozgrywek Wadowickiej Klasy-B Gr.I. Nasi zawodnicy przed tym spotkaniem mieli dobry bilans z tą drużyną ponieważ w dwóch poprzednich potyczkach trafili do ich bramki 19 razy, a stracili zaledwie 1 bramkę. Seniorzy na to spotkanie wyszli chyba za pewni siebie, a Białka to wykorzystała. Goście dobrze grali w obronie, wyprowadzając szybkie kontrataki. Swoje zadanie wykonali w ok. 15 min meczu pokonując naszego bramkarza i wychodząc na prowadzenie. Był to kubeł zimnej wody dla naszych zawodników. Seniorzy starali się doprowadzić do wyrównania, jednak przed przerwą im się to nie udało.
W drugiej połowie po wejściu M. Pawłowskiego Chełm nabrał wiatru w żagle i coraz śmielej konstruował akcje, kończąc je groźnymi strzałami. Do wyrównani doprowadził nasz stoper Rafał Ogarek, który po dośrodkowaniu z rzutu rożnego pofrunął w górę i głową skierował piłkę do siatki rywali. Drugą bramkę, po ładnej akcji dołożył Michał Franik dając prowadzenie naszej drużynie.
Do ostatniego gwizdka wynik tego spotkania się nie zmienił i Chełm zdobył kolejne 3 punkty.

Chełm Stryszów 2:1 Tempo Białka II
R. Ogarek
M. Franik

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za sportową walkę i dobre widowisko. Kibicom obu drużyn za przybycie i wsparcie.

Fot.Justyna Wróbel