Świetny początek w wykonaniu Chełmu!

7 kolejkę Wadowickiej Klasy - B Gr.I świetnie rozpoczęli nasi seniorzy którzy walczyli o punkty w Izdebniku.
Chełm szybko wyszedł na prowadzenie za sprawą P. Marcowskiego, który w przeciągu 10 minut dwa razy wpakował piłkę do siatki rywali. Chwilę później kolejną bramkę dołożył D. Sermak, który rajdem z połowy boiska przedryblował zawodników Izdebnika i wpakował piłkę do bramki. W 20 min. ostatnią bramkę dla naszej drużyny zdobył S. Wiewióra i Chełm prowadził 4:0.
Izdebnik nie spuścił jednak głowy ponieważ jeszcze przed przerwą dwukrotnie pokonali naszego bramkarza. Jednym ze strzelców bramki był Marcin Jaworski - nasz były zawodnik, który po 4 latach wrócił do macierzystego klubu.
Na listę strzelców naszej drużyny mógł wpisać się również M. Franik, który nie wykorzystał rzutu karnego. Nasi zawodnicy przez cały mecz mieli mnóstwo sytuacji do strzelenia kolejnych bramek, jednak już nic nie chciało wpaść do bramki.

Jubilat Izdebnik 2:4 Chełm Stryszów
P. Marcowski x2
D. Sermak
S. Wiewióra

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za sportową walkę i dobre widowisko. Kibicom obu drużyn za przybycie i wsparcie.

Bądź na bieżąco i obserwuj nas na portalach społecznościowych klikając w ikonkę: