Inauguracyjne zwycięstwo Juniorów!!!

Inauguracyjna wygrana Juniorów! W dzisiejszą sobotę, nasi Juniorzy pokonali na własnym stadionie przyjezdną drużynę z Sułkowic! Nasza młoda drużyna tym zwycięstwem zapewniła sobie awans o jedną lokatę wyżej! Młodziki zajmują obecnie 3 miejsce w tabeli! Stryszowianie już od pierwszych minut spotkania stosowali wysoki pressing! Jednakże, pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo. Nasza drużyna dostała w szatni repremende od trenera oraz wskazówki na drugą część spotkania. Rozmowa chłopaków z trenerem w przerwie poskutkowała, po szybkim rajdzie po prawej stronie boiska Łukasz Kwartnik został sfaulowany przez bramkarza drużyny przeciwnej. Rzut karny pewnie wykonał nasz Napastnik Paweł Worytko. Chłopaki długo utrzymywali prowadzenie, dopóki sędzia tego spotkania nie podyktował rzutu karnego. Na szczęście nasz Bramkarz Robert Kania zdołał wybronić rzut karny. Do kolejnej kontrowersji doszło na 10 minut przed zakończeniem spotkania, gdy sędzia podyktował kolejny rzut karny. Tym razem przeciwnicy pewnie wykonali tą jedenastkę. Stryszowianie nie byli zadowoleni z remisu, dlatego drużyna przeprowadziła kolejną akcję. Łukasz Kwartnik po kolejnym rajdzie zdołał dorzucić piłkę do naszego Kapitana, a on skutecznym strzałem pod poprzeczkę zdołał pokonać bramkarza rywali. Ten gol zapewnił naszej drużynie zwycięstwo w pierwszym meczu rundy wiosennej.

Gratulujemy naszym juniorom tak arcyważnego zwycięstwa i życzymy kolejnych punktów w lidze!