Juniorzy pokazali charakter- kolejne zwycięstwo!!!

Wczoraj nasi juniorzy na wyjeździe zwyciężyli z Relaksem Wysoka 2:1, co dało im awans na drugą pozycję w tabeli.

Spotkanie nie należało do łatwych, ponieważ nasi juniorzy już po 12 minutach gry stracili bramkę po własnych błędach.
Jednak determinacja wiara we własne siły i walka do ostatniego gwizdka opłaciła się. W 70 minucie nasi zawodnicy wyrównali po strzale Mariusza Zawiły. Gol dodał wiary naszym zawodnikom dzięki czemu rzucili się do ataku. Jak się okazało opłaciło się to, ponieważ w doliczonym czasie gry Mateusz Talaga oddał strzał, którego bramkarz nie zdołał wyłapać. A nasi młodzi zawodnicy zwyciężyli 2:1. Mecz okazał się dobrą lekcją dla wszystkich. Pokazał, że na boisku determinacją oddaniem i walką wszystko można zdziałać.

Gratulujemy kolejnego zwycięstwa juniorom i liczymy na kolejne zwycięstwa .