Wpadka Juniorów- Wyjazdowa porażka!

W dzisiejsze sobotnie popołudnie nasz młody zespół zaliczył niespodziewaną porażkę w Grodzisku 3:1. Juniorzy ze Stryszowa o godzinie 11:00 rozpoczęli potyczkę o punkty z drużyną Grodziska. Mecz od pierwszych minut był bardzo zacięty , Stryszowianie stosowali wysoki pressing nad swoim rywalem . Wiele sytuacji bramkowych , kluczowe podania środkowych obrońców dochodziły do napastników lecz bramkarz rywali pokazał się z dobrej strony broniąc większość strzałów , kilka uderzeń kończyło się niepowodzeniem. Po jednej z akcji naszych snajperów zabrakło szczęścia i piłka po strzale Pawła Worytko uderzyła w słupek . Tuż przed przerwą drużyna gospodarzy zdołała umieścić piłkę w naszej bramce po stałym fragmencie gry. Oba zespoły w tym meczu miały na celu wywalczenie trzech punktów. W drugiej połowie Stryszowianie musieli wziąć się za odrabianie strat aby myśleć o zwycięstwie. Wiele prób w końcu przyniosło zadawalające rezultaty. Bowiem po strzale naszego napastnika Dawida bramkarz sparował piłkę prosto pod nogi Kapitana Pawła Worytko który pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce i wyrównał wynik meczu. Gdy już wszystko dobrze się zapowiadało , drużyna gospodarzy wykorzystała błędy naszych obrońców którzy nie porozumieli się pod własną bramką i napastnik drużyny przeciwnej wykorzystał ten błąd i bez problemu umieścił piłkę w siatce. Trzeci gol dla Gród Grodzisk był gwoździem do trumny dla naszego zespołu .
Niestety juniorzy nie przywożą trzech punktów z tego meczu wyjazdowego. Mamy nadzieję że już w przyszłą sobotę na własnym boisku pójdzie nam lepiej i zdołamy wygrać!

Bądź na bieżąco i obserwuj nas na portalach społecznościowych klikając w ikonkę: