AGA OBUWIE - gra z nami od wielu lat! Dziękujemy!

Większość postów z podziękowaniami dla naszych sponsorów za rok 2021 już zamieściliśmy. Zostało jeszcze kilka lokalnych firm, które regularnie wspomagają działania naszego klubu. Jednym z takich przedsiębiorców jest Pan Adam Godula – właściciel firmy AGA obuwie. Pan Adam to człowiek, który zawsze służy pomocą i dobrą radą dla naszego klubu wspierając liczne inicjatywy naszego klubu od wielu lat.

Z tej okazji należą się pragniemy serdecznie podziękować
właścicielowi firmy
AGA OBUWIE
Panu Adamowi Godula

za kilkukrotne wsparcie finansowe Chełmu
oraz otwartość na inicjatywy naszego klubu w 2021 roku.

Dziękujemy za bezinteresowną pomoc, hojność, przychylność
i działanie na rzecz rozwoju Chełmu Stryszów.
Pan Adam od kilkudziesięciu lat pomaga naszemu klubowi
przez co możemy rozpowszechniać sport w naszej gminie.

W imieniu członków klubu, zawodników i kibiców
DZIĘKUJEMY!

Oczywiście przy tej okazji pragniemy zachęcić Państwa do zapoznania się z ofertą firmy – AGA OBUWIE, która jest na rynku już od ponad 25 lat. Znajdziecie tam Państwo liczne wzory najwyższej jakości obuwia damskiego z wysokogatunkowych skór.
Wszystkie dostępne modele zamówić możecie Państwo w konkurencyjnych cenach na stronie BOTIMO.PL
Świetne wykonanie każdego buta, najwyższy poziom zadowolenia wśród szczęśliwych posiadaczy obuwia to cechy marki AGA. Każde obuwie produkowane jest z polskich półfabrykatów w siedzibie firmy – Brody 687.
Więcej informacji o firmie znajdziecie na oficjalnej stronie: www.agaobuwie.com