Dariusz Madejski nowym trenerem seniorów - WITAMY!

Tak jak wspominaliśmy wczoraj nasi seniorzy ostro trenują 3 tygodnie pod wodzą nowego trenera.
Dziś oficjalnie mamy zaszczyt zaprezentować nowego szkoleniowca drużyny seniorów którym został Dariusz Madejski. Pan Dariusz z piłką jest związany od 35 lat. Swoją piłkarską przygodę zaczynał w klubie z Nowej Huty – Krakusie. Następnie występował m.in. w takich klubach jak: Garbarnia Kraków, Borek Kraków, Krakus Swoszowice, KS Wróblowianka, Partyzant Dojazdów, Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska, Cedron Brody, Sosnowianka Stanisław Dolny oraz Relaks Wysoka.

Uprawnienia trenerskie zdobył w 2012 roku od tamtej pory nieprzerwanie pracuje z młodzieżą i drużynami seniorów. Doświadczenie trenerskie zbierał w takich klubach jak Sosnowianka Stanisław Dolny – orlik, młodzik, Żarek Barwałd Górny – seniorzy. Ostatnim klubem w jakim pracował był Relaks Wysoka – wszystkie grupy wiekowe, w którym spędził 4 lata (3 lata seniorzy).

Mamy nadzieję, że wniesie do naszego klubu wiele pozytywnej energii, nową pomysły na grę i działanie klubu. Liczymy, że trener Dariusz poprzez ciężką pracę z naszymi zawodnikami pomoże naszemu klubowi wzbić się na jeszcze wyższy poziom piłkarski.

Życzymy powodzenia i sukcesów z naszą drużyną.
Mamy nadzieję, że nasz klub, zawodnicy, kibice i cała społeczność Chełmu staną się dla trenera drugim domem.

#CAŁY STRYSZÓW ZAWSZE RAZEM!
#ŁączyNasChełm