Plan sparingów - LUTY 2022!

Drodzy kibice mamy dla was świetna wiadomość. Nasi seniorzy od trzech tygodni mocno przygotowują się do drugiej części sezonu pod okiem nowe szkoleniowca – więcej informacji o nowym trenerze niebawem. Oprócz treningów, które odbywają się 3 razy w tygodniu (poniedziałek, wtorek, czwartek) i na które wszystkich chętnych zapraszamy, nasza drużyna ma zaplanowane sparingi do końca lutego (szczegółowy plan poniżej).

Najbliższy mecz towarzyski odbędzie się już w najbliższą niedzielę [06.02.2022]
o godz. 13:00 na stadionie w Lachowicach, gdzie nasi seniorzy będą się mierzyć z gospodarzami obiektu.

Zapraszamy wszystkich kibiców do wspierania naszej drużyny.

PLAN MECZY TOWARZYSKICH – LUTY 2022:

06.02 – Lachy Lachowice vs Chełm Stryszów – GODZ. 13:00 – Stadion w Lachowicach

13.02 – Garbarz Zembrzyce vs Chełm Stryszów - GODZ. 20:00 – Stadion w Lachowicach

*19/20.02 – Strzelec Budzów vs Chełm Stryszów - GODZ. // – Stadion w Lachowicach

26.02 – Górki Myślenice II vs Chełm Stryszów - GODZ. 12:00 – Stadion w Lachowicach

*Godzina i miejsce spotkań do uzgodnienia.

Liczymy na wasze wsparcie w tym okresie przygotowawczym.
CAŁY STRYSZÓW ZAWSZE RAZEM!