"Wszystko co dobre kiedyś się kończy" - dziękujemy Trenerze!

Kiedyś ktoś mądrze powiedział „Wszystko co dobre kiedyś się kończy”.
Dziś z przykrością informujemy, że Tomasz Żmija – zrezygnował z funkcji trenera w naszym klubie. Rolę szkoleniowca I drużyny pełnił w Chełmie przez 2.5 roku. Przez ten okres nasi seniorzy rozegrali 57 oficjalnych meczy na poziomie Klasy-B Wadowice. Pod jego wodzą w ligowych spotkaniach, w wszystkich sezonach nasi zawodnicy zdobyli 88 punktów.
Odnieśli 25 zwycięstw, 13 remisów i 19 porażek, zdobywając przy tym 130 bramek, a tracąc 94.

Oprócz rozgrywek ligowych trener Tomek prowadził seniorów w spotkaniach Pucharu Polski w sezonie 2019/20, 2020/21 oraz 2021/22. W dwóch pierwszych sezonach odpadli z turnieju po pierwszej rundzie przegrywając z LKS Leńcze (2019/20) oraz Czarni Koziniec (2020/21).

W ostatniej edycji Pucharu Polski były trener doprowadził nasz klub do III rundy ogrywając takie drużyny jak Iskra Klecza, Stanisławianka Stanisław Dolny. W III rundzie musieliśmy uznać wyższość A klasowej drużyny – Huraganu Inwałd.

Trener Żmija wykonał ogrom solidnej pracy z naszymi zawodnikami, podnosząc ich umiejętności i ucząc dobrego stylu gry. Szczególnie w tym roku mogliśmy oglądać kilka świetnych meczy w wykonaniu Chełmu.

W imieniu całego zarządu, wszystkich zawodników i kibiców dziękujemy trenerowi za ogrom pracy, oddanie, zaangażowanie i sumienność podczas prowadzenia drużyny seniorów naszego klubu w latach 2019 – 2021.
Za nieocenioną pracę, profesjonalizm dzięki któremu odnosiliśmy wspólne sukcesy.
Dziękujemy za wspomnienia, i chwile radości, które towarzyszyły wszystkim sympatykom i zawodnikom podczas zwycięskich spotkań i treningów.

Życzymy dalszych sukcesów sportowych i osobistych, mamy jednak nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy na Styszowskim stadionie!

W imieniu całej Stryszowskiej Społeczności Chełmu
DZIĘKUJEMY TRENERZE!