Dziękujemy za 2021 rok firmie MEBELS - Meble Bugielski!

Od kilkunastu dni mamy już 2022 rok, a nasi administratorzy strony nie zdążyli podziękować wszystkim sponsorom, którzy sprawili aby ten 2021 rok był udany dla naszego klubu. Dlatego dziś chcemy podziękować kolejnemu lokalnemu przedsiębiorcy – Panu Stanisławowi Bugielskiemu i całej firmie MEBELS. Pan Stanisław pomógł m.in. w przygotowaniu STREFY KIBCA podczas EURO 2020.

Pragniemy serdecznie podziękować
właścicielowi firmy
MEBELS – Meble Bugielski

Panu Stanisławowi Bugielskiemu
za wykonanie stolików i wieszaków do szatni
oraz aktywne wspieranie inicjatyw naszego klubu w 2021 roku.
Dziękujemy za bezinteresowną pomoc, hojność, dobre serce
i dotychczasową współpracę na rzecz rozwoju Chełmu.

W imieniu członków klubu, zawodników i kibiców
DZIĘKUJEMY!

Pragniemy zachęcić do skorzystania z usług Firmy MEBELS, która zajmuje się produkcją komfortowych mebli tapicerowanych. W ofercie znajdziecie Państwo liczne wzory ekskluzywnych narożników, wygodnych kanap, foteli, sof oraz zestawów wypoczynkowych.
Nowoczesne meble tapicerowane wykonywane w Stryszowie 506, stają się ozdobą wielu domów oraz hoteli w całej Polsce i w wielu europejskich krajach. Wszystkie produkty są starannie wykonywane, dbając o każdy szczegół.
Wszystkie produkty zamówicie Państwo w konkurencyjnych cenach. Po więcej informacji możecie kliknąć w link [tutaj].

Jeśli szukacie wypoczynku do swojego domu zerknijcie do firmy MEBELS – Meble Bugielski. Naprawdę warto.