Chełm CUP - turniej piłki nożnej!

Zapraszamy już w najbliższą niedzielę – 26.06.2022r. na Stryszowski stadion, na którym zostanie rozegrany turniej piłki nożnej - Chełm CUP. W turnieju zagrają nasi najmłodsi zawodnicy, rywalizując z sąsiednimi drużynami:

• Czarnych Koziniec,
  • Żarka Barwałd,
  • Filkówki Barwałd,
  • Olimpii Zebrzydowice
  • Relaksu Wysoka.

Zobaczymy zapewne wiele pięknych akcji, bramek i zaangażowania wśród tych młodych adeptów.
Cały turniej jest organizowany przy współpracy Wójta Gminy Stryszów.

Zapraszamy wszystkich do kibicowania.

Przypomnijmy, że Chełm CUP to już tradycja naszego klubu. Pierwszy taki turniej został zorganizowany 2013 r. z inicjatywy byłego działacza klubu, a obecnego radnego Gminy Stryszów – Pana Krzysztofa Adamczyka oraz Prezesa klubu – Pana Mariana Wieczorka. W ubiegłych latach w turnieju rywalizowały drużyny juniorów, w tym roku pierwszy raz edycja ta przyjmuje postać turnieju dla najmłodszych zawodników.

Chełm CUP
Niedziel – 26.06.2022r.