Porażka w ostatnim meczu sezonu!

Wczoraj minęły dwa tygodnie odkąd zagraliśmy ostatni mecz w sezonie 2021/22. Nasi seniorzy w okrojonym składzie udali się do Sosnowianki. W bramce nieobecnego Kwartnika zastąpił P. Pawłowski. Nasi zawodnicy nie spisali się w tym spotkaniu najlepiej. Chełm po pierwszej musiał uznać wyższość rywali. Zawodnicy naszej drużyny popełnili zaraz na początku spotkania trzy proste błędy, a gospodarze je wykorzystali w 10, 12 i 16 minucie. Po pierwszej połowie przegrywamy 3:0.

Od początku drugiej połowy na boisku zameldował się T.Pilch, który zastąpił kontuzjowanego P. Worytko oraz M. Kluza, który zmienił bocznego obrońcę B. Worytko. Nasi zawodnicy w drugiej połowie zmienili styl i pewniej zaatakowali rywali. Seniorzy z każdą minutą czuli się pewniej i stwarzali coraz więcej sytuacji bramkowej. Bramkę kontaktową udało się strzelić w 61 min, po tym jak R. Bartosz oddał mocny strzał z drugiej linii, a piłka odbiła się od jednego z obrońców Sosnowianki, zmyliła bramkarza i wpadła do bramki. Swoje sytuacje do podwyższenia wyniku miał m.in. M. Franik, S. Wiewióra oraz kolejny raz R. Bartosz. W 75 min na boisku pojawił się F. Stoczek, który zmienił Michała Franika. Na drugą bramkę trzeba było poczekać do 89 min. Po ładnej akcji i wymianie kilku krótkich podań w znakomitej sytuacji znalazł się Pilch, który z 16 metrów pokonał bramkarza rywali. Po tej bramce nasi zawodnicy uwierzyli, że mogą zdobyć jeszcze jedną bramkę i doprowadzić do wyrównania. Stryszowianie rzucili się do ataku, jednak nasi zawodnicy nie zdobyli bramki i musieli uznać wyższość rywali w ostatnim meczu tego sezonu.

Sosnowianka Stanisław 3:2 Chełm Stryszów
R. Bartosz
T. Pilch

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za sportową walkę i dobre widowisko do ostatniego gwizdka.
Wam drodzy kibice dziękujemy za każdy mecz, w którym nas wspieraliście i dawaliście impuls do walki.

#CałyStryszówZawszeRazem

Fotorelacja: Justyna Wróbel