Czas na podsumowanie turnieju Chełm CUP!

Dzięki wsparciu Gminy Stryszów, nasz klub organizował kolejną edycję turnieju Chełm CUP. Zawody odbyły się 26 czerwca i sporo czasu minęło od tego wydarzenia, jednak na podsumowanie nigdy nie jest za późno.
W niedzielę o godz. 14:00 Prezes klubu - Pan Marian Wieczorek oficjalnie otworzył kolejną edycję turnieju.
W tym roku w nieco innej odsłonie ponieważ rywalizowali chłopcy i dziewczęta do 9 r.ż. W turnieju wzięły udział drużyny skrzatów:
Chełmu Strysżów,
Żarka Barwałd,
Czarnych Koziniec
Olimpii Zebrzydowice.

Turniej był rozgrywany w systemie każdy z każdym, a mecze trwały po 15 min. W każdym spotkaniu można było zauważyć wiele zaangażowania, strzałów, pięknych bramek, ale przede wszystkim radości wśród zawodników. Po rozegraniu wszystkich meczy skrzatów drużyny otrzymały pamiątkowy puchar, piłkę, a każdy z zawodników medal. Po części oficjalnej uczestnicy zawodów mogli skosztować bananów, batonów i zapiekanek przygotowanych przez naszych działaczy.

O godz. 16:00 rozpoczęła się druga część turnieju. Na boiskach pojawiły się drużyny żaków reprezentujące takie kluby jak:
Chełm Stryszów
Żarek Barwałd
Filkówke Barwałd
Relaks Wysoką

Nieco starsi chłopcy również rozgrywali mecze na dwóch boiskach w systemie każdy z każdym. Mecze tej kategorii wiekowej trwały po 20 min. Każda z drużyn świetnie się spisywała, a pojedynki były wyrównane. Pomimo dużego słońca i wysokiej temperatury wszyscy zawodnicy dawali z siebie wszystko. Dobrze zaprezentowała się drużyna Filkówki, w której występowały 4 dziewczynki.

Po zakończeniu meczy Wójt Gminy Stryszów – Pan Szymon Duman wręczył każdej drużynie pamiątkowe puchary i piłki, a działacze naszego klubu medale. Oczywiście po przemowach i pamiątkowych zdjęciach każdy zawodnik otrzymał poczęstunek, który pozwolił na lepszą regenerację po wysiłku.

Dziękujemy wszystkim drużynom, trenerom, zawodnikom i rodzicom za zaangażowanie i przybycie na ten turniej. Szczególne słowa podziękowania i uznania ślemy do wszystkich działaczy klubu, seniorów naszego klubu oraz sponsorów, którzy pomogli w przygotowaniu turnieju.

Dziękujemy Gminie Stryszów, a szczególnie Wójtowi – Panu Szymonowi Dumanowi za przekazanie środków na organizacje tego wydarzenia, które dało wiele radości wszystkim młodym adeptom piłki nożnej.

Fotorelacja: Justyna Wróbel

#ŁączyNasChełm