Delikatesy u Ani dziękujemy za wsparcie w 2021 roku!

Kolejny rok piłkarski za nami, do kalendarzowego też coraz bliżej. Z tej okazji chcemy podziękować naszym sponsorom, którzy towarzyszyli i wspierali nas przez cały rok w prowadzeniu działalności sportowej. Przez najbliższy miesiąc będziemy zamieszczać posty z podziękowaniami dla naszych darczyńców. W pierwszej kolejności:

pragniemy serdecznie podziękować
właścicielom sklepu
Delikatesy u Ani Stryszów
Pani Ani oraz Panu Michałowi Daniel
za przekazane napoje, owoce oraz regularne wspieranie
naszego klubu w roku 2021.
Dziękujemy za bezcenną i bezinteresowną pomoc,
okazanie Nam dobrej woli i hojności.
Państwa wsparcie pozwala nieustająco rozwijać nasz klub.

W imieniu członków klubu, zawodników i kibiców
DZIĘKUJEMY!

Z tego miejsca chcemy również zachęcić was drodzy kibice do odwiedzenia sklepu Delikatesy u Ani, który mieści się w Stryszowie oraz Barwałdzie górny. Znajdziecie tam wszelkiego rodzaju artykuły spożywcze, w przystępnych cenach.
Sklep w Stryszowie jest czynny OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU w godzinach 5-20 oraz w KAŻDĄ NIEDZIELĘ od 8-18.

!ZAPRASZAMY!