Drugi sparing- pierwsze zwycięstwo !

W Niedziele [24.02. 201] LKS Chełm Stryszów podejmował LKS Skomielna Biała na sztucznej murawie w Lachowicach w ramach meczu towarzyskiego przygotowującego do dalszej fazy rozgrywek sezonu 2018/2019.
Drużyny grające na co dzień na B-klasowych boiskach wystąpiły w dosyć eksperymentalnych składach. Obrona Chełmu na skutek kontuzji i nieobecności podstawowych obrońców musiała zostać wypełniona zawodnikami z innych pozycji oraz młodszymi zawodnikami. Goli w tym meczu nie brakowało bowiem padło ich aż 11! Co prawda większość zdobyczy bramkowych padało po niedokładnościach linii obrony, zarówno w zespole z Stryszowa jak i Skomielnej.
Jednak to Chełmu może cieszyć się triumfem sparingowym wygrywając aż 8-3!
Bardzo wysoką dyspozycją strzelecką wykazał się Przemysław Marcowski zdobywając 5 goli!
Pozostałe zdobycze strzeleckie należą do Sebastiana Wiewióry - 2 gole oraz jedno trafienie dołożył Tomek Pilch.

Miejmy nadzieję, że już za tydzień Stryszowski Chełm pokaże jeszcze lepsze umiejętności piłkarskie.
Trzymajmy kciuki za naszych !!!