Juniorzy ruszają z przygotowaniami!

Z dniem 01.02.2019 roku (tj. Piątek) o godzinie 18.00 na Hali Sportowej w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II drużyna Juniorów młodszych Stryszowskiego Chełmu rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej. Młodzi adepci sportu po średniej pierwszej rundzie sezonu mają za cel uzyskanie jak najwyższej lokaty w tabeli i zwyciężenia wielu meczy. A ty! Masz ambicje i zdolności piłkarskie aby pokazać się na boiskach Wadowickiej II ligi? Nie zwlekaj aż będzie za późno! Serdecznie zapraszamy młodych piłkarzy na nasz pierwszy trening w piątek o godzinie 18.00! I ty możesz stać się niegdyś gwiazdą Chełmu, a nawet Polskiej Piłki! Apelujemy do rodziców młodych zawodników abyście przyprowadzili swoich potomków na nasze treningi by Ci spędzili aktywnie czas i przenieśli swoje umiejętności na ligowe boiska!

Nie siedź przed kompem, wyloguj się do życia i przyjdź na trening juniorów!!!

Serdecznie Zapraszamy!