Porażka seniorów w mecz kontrolnym!

W ubiegłą niedzielę [17.02.2019] w Jaszczurowej nasz zespół rozegrał mecz towarzyski przygotowujący do rundy wiosennej z Spartakiem Skawce. Niestety, to zespół z Skawiec okazał się lepszy od naszego Chełmu. Nasza drużyna miała spore braki kadrowe spowodowane nieobecnością trójki podstawowych obrońców. W sparingu nie wystąpił również nasz kapitan, który zmaga się z kontuzją. Dziury w składzie zostały uzupełnione juniorami naszego klubu, którzy trenują z seniorami. Mecz zakończył się wynikiem 6-2 dla Spartaka Skawce. Bramki dla naszego zespołu strzelił Sebastian Wiewióra oraz Michał Franik. Po meczu można wywnioskować, że jeszcze dużo pracy czeka naszych zawodnikami i trenera. Wierzymy jednak, że nasza drużyna pokaże pełną optymalność i wysoką formę w nadchodzących rozgrywkach.

Sezon zostaje wznowiony za niespełna miesiąc, trzy sparingi i masa przygotowań i treningów, miejmy nadzieje że to starczy, aby Chełm Stryszów pokazał klasę i wywalczył awans do A-klasy!

Trzymajmy kciuki za naszych!