Kolejna edycja Chełm CUP!

Zapraszamy już w najbliższą niedzielę – 02.07.2022r. na Stryszowski stadion, na którym zostanie rozegrany turniej piłki nożnej - Chełm CUP. W turnieju zagrają nasi młodzi zawodnicy, w dwóch kategoriach wiekowych – ŻAKI i ORLIKI.

Nasz klub będzie rywalizował z sąsiednimi drużynami:

• Garbarz Zembrzyce
  • Relaks Wysoka
  • Żarek Stronie
  • Strzelec Budzów
  • Żuraw Krzeszów
  • Tarnawianka Tarnawa

Zapewne zobaczymy wiele pięknych akcji, bramek i zaangażowania wśród tych młodych adeptów. Cały turniej jest organizowany przy współpracy z Wójtem Gminy Stryszów. Zapraszamy wszystkich do kibicowania.

Przypomnijmy, że Chełm CUP to już tradycja naszego klubu. Pierwszy taki turniej został zorganizowany 2013 r. z inicjatywy byłego działacza klubu, a obecnego radnego Gminy Stryszów – Pana Krzysztofa Adamczyka oraz Prezesa klubu – Pana Mariana Wieczorka. W ubiegłych latach w turnieju rywalizowały drużyny juniorów, w tym roku drugi raz edycja ta przyjmuje postać turnieju dla najmłodszych zawodników.

Chełm CUP
Niedziel – 02.07.2022r.